Discuţiile lui Eugen Serea (144)

Discuţii care au primit răspuns (13) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Oameni obișnuiți, probleme comune... Foarte amuzant! Poate fi folosit ca scenariu pe…"

Eugen Serea a răspuns Feb 17 lui NU CĂUTA IUBIREA... VINE SINGURĂ!

4 Iun 20
Răspunsul lui Mihai Batog-Bujeniţă

"Mihai, Cum nu mai este nimic de făcut? Pe pagină, în dreapta sus, ai funcția de edit…"

Eugen Serea a răspuns Sep 16, 2018 lui RONDELURI IRONICE 2

6 Dec 14, 2018
Răspunsul lui Mihai Batog-Bujeniţă

"Felicitări, Mihai! Mergi mai departe! Scrie, eu râd de fiecare dată la scrierile tal…"

Eugen Serea a răspuns Aug 15, 2018 lui VIZITATORII

11 Aug 15, 2018
Răspunsul lui Eugen Serea

"Eşti foarte bun în ceea ce faci, Mihai. Dacă încă nu ai scos un volum de autor, ar c…"

Eugen Serea a răspuns Aug 15, 2018 lui VIZITATORII

11 Aug 15, 2018

"Foarte fain! Cumva, cumva, textul mi-a amintit și de Domnul Goe, dar și de Ionel, pe…"

Eugen Serea a răspuns Aug 13, 2018 lui VIZITATORII

11 Aug 15, 2018

Administrator

"Felicitări pentru organizare, Constantin. Victor, felicitări pentru locul 2 al podiu…"

Eugen Serea a răspuns Mai 14, 2018 lui Rezultat Concurs pentru omagierea lui Efim Tarlapan

24 Iun 3, 2018
Răspunsul lui Pop Dorina

"Un text foarte bun. Felicitări, Mihai!"

Eugen Serea a răspuns Mai 10, 2018 lui VIZITA RUDELOR APROPIATE

3 Mai 10, 2018

"A fost o bucurie, dragă Gheorghe. Chiar așa, m-am amuzat ca un copil! Bal la Castel…"

Eugen Serea a răspuns Feb 16, 2018 lui CATRENE... CU SAU FĂRĂ MOȚ

12 Feb 16, 2018
Răspunsul lui Victor Bivolu

"Replică la ultima epigramă: Underground   Sub spectrul „bombelor tv“ Eu nu mai cuge…"

12 Feb 16, 2018

"Replică la "Omul ca un eres":     Omul și Universul       A spus odată Einstein - d…"

12 Feb 16, 2018

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

Activitatea Recentă

Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog E iar Lună plină a utilizatorului Eugen Serea
cu 28 minute în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog E iar Lună plină a utilizatorului Eugen Serea
cu 30 minute în urmă
cu 36 minute în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog E iar Lună plină a utilizatorului Eugen Serea
cu 53 minute în urmă
Utilizatorului Mircea Florin Caracas îi place postarea pe blog E iar Lună plină a lui Eugen Serea
cu 56 minute în urmă

Administrator
Utilizatorului BIDULESCU CONSTANTIN îi place postarea pe blog E iar Lună plină a lui Eugen Serea
cu 1 oră în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nu-mi fac iluzii a utilizatorului Eugen Serea
cu 1 oră în urmă
cu 1 oră în urmă
cu 1 oră în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog marea a utilizatorului Rodica N Cernea
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog marea a lui Rodica N Cernea
cu 1 oră în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nu-mi fac iluzii a utilizatorului Eugen Serea
cu 1 oră în urmă

Insignă

Se încarcă...