Vă aştept cu proză, poezie, alte materiale pentru ,,Centenar".

adresa: maclil811@yahoo.com

Vizualizări: 98

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Ceva detalii suplimentare?

Cate poezii/ pagini de proza?

Termen limita?

Ce va fi: revista, carte?

Cost?

Multumesc!

Doamna Gilda, trimiteţi cinci-şase poezii, în  jur de 5-6 pagini de proză, fotografii având ca temă Unirea.

Termenul este 1-5 niembrie cu aproximaţie, pe 1 decembrie urmează să o postăm pe site, aici.

Cum o vom numi dacă va avea în jur de 150-170 de pagini, vom vedea atunci şi dacă vor fi solicitanţi şi cineva care să se ocupe de tipărire, tot atunci vom vedea cum vom face. Deocamdată ştiu sigur că va apărea online pe site-ul NPA.

Pe parcurs ţinem legătura şi ne vom informa.

Mulţumesc şi eu foarte mult pentru promptitudinea cu care mi-aţi răspuns!

Să avem spor!

Multumesc frumos pt raspuns!

N-am uitat, dragă Lilioara, însă cum timpul n-a intrat încă în sac, poate mai plămădesc ceva. Aș vrea totuși un termen limită până când putem trimite materialele. Să fie 1 octombrie sau 1 noiembrie? Aștept această informație.

Dintr-un comentariu al tău, am observat că termenul maxim este 1 noiembrie. Voi răspunde prezent până la jumătatea lunii octombrie.

Mulţumesc, Dorina! Ştiam că nu ai uitat.

Poţi să trimiţi materialul şi până pe 15 noiembrie, eu mi-am luat această marjă ca să nu am cumva probleme de final şi să nu fie gata pe 1 decembrie. Te aştept cu drag.

Te aşteptăm!

Activitatea Recentă

Friciu Ioan a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog HAIKU a utilizatorului Friciu Ioan
cu 2 ore în urmă
Mircea Florin Caracas a contribuit cu răspunsuri la discuţia 17 NOIEMBRIE -SFÂNTUL GHENADIE a utilizatorului Mircea Florin Caracas în grupul SALONUL SPIRITUALITĂŢII
cu 2 ore în urmă
Lui Mircea Florin Caracas i-a plăcut discuţia 17 NOIEMBRIE -SFÂNTUL GHENADIE a lui Mircea Florin Caracas
cu 2 ore în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat o discuţie la grupul
cu 3 ore în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Trepte a utilizatorului aDa nemescu
cu 3 ore în urmă

ADMIN
Florin Alexandru Stana a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog UN CVARTET DE FELINE a utilizatorului Maria-Ileana Tănase
cu 4 ore în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Autumnală a utilizatorului Eugen Serea
cu 5 ore în urmă
Mircea Florin Caracas a lăsat un comentariu pentru aDa nemescu
cu 7 ore în urmă
Mircea Florin Caracas i-a dăruit un cadou utilizatorului aDa nemescu
cu 7 ore în urmă
Eugen Serea i-a dăruit un cadou utilizatorului Florin Alexandru Stana
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Maria-Ileana Tănase îi place postarea pe blog Alt Monolog absurd - Florin Alexandru Stana (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 9 ore în urmă
Maria-Ileana Tănase a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog UN CVARTET DE FELINE a utilizatorului Maria-Ileana Tănase
cu 9 ore în urmă
Maria-Ileana Tănase a contribuit cu răspunsuri la discuţia Sfântul Apostol şi Evanghelist Matei. 16 noiembrie a utilizatorului Mircea Florin Caracas în grupul SALONUL SPIRITUALITĂŢII
cu 9 ore în urmă
Lui Maria-Ileana Tănase i-a plăcut discuţia Sfântul Apostol şi Evanghelist Matei. 16 noiembrie a lui Mircea Florin Caracas
cu 9 ore în urmă
Utilizatorului Maria-Ileana Tănase îi place postarea pe blog libertăţi lichide a lui FLOARE ARBORE
cu 9 ore în urmă
Utilizatorului Maria-Ileana Tănase îi place postarea pe blog De post, de dulce, de iubire a lui Ioan Grigoraș
cu 9 ore în urmă
Maria-Ileana Tănase a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog De post, de dulce, de iubire a utilizatorului Ioan Grigoraș
cu 9 ore în urmă
Utilizatorului Maria-Ileana Tănase îi place postarea pe blog ploaie de toamnă a lui Anisoara Iordache
cu 9 ore în urmă
Postare de log efectuată de Maria-Ileana Tănase
cu 9 ore în urmă
Utilizatorului Marilena Iorgulescu îi place postarea pe blog ploaie de toamnă a lui Anisoara Iordache
cu 11 ore în urmă