Felicitări pentru minunata inițiativă a Lilioarei Macovei de a realiza un supliment cu ocazia Zilei Naționale a României, adunând flori de suflet de la colegii de aici, cei care au dorit să participe la această deosebită realizare.

Felicit  și autorii în aceeași măsură și mulțumesc tuturor pentru acestă bucurie!

La mulți ani Românie,

la mulți ani români,

oriunde v-ați afla!

Vizualizări: 114

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Imagini pentru la mulți ani românie Am răsfoit deja suplimentul, cu drag. Din păcate m-au prins câteva concursuri și n-am putut trimite material pentru acestă minunată idee a Lilioarei. 

Dorina, scuze, te rog!

Mă bucur că ai răsfoit acest supliment, darul pentru Ziua României.

La mulţi ani, româncă dragă!

La mulţi ani, tuturor românilor!

Mulţumesc mult, Viorel!

Lectură plăcută!

Ce pot spune altceva decât: Felicitări!

Mulţumiri din suflet, Florin!

Dragii mei ! FELICITĂRI!

INIŢIATIVĂ ŞI REALIZARE DE EXCEPŢIE!

Este o frumuseţe, aşa cum frumoşi sunteţi VOI!

Din motive tehnice, nu am avut acces decât pe telefon, nu am putut participa, dar sunt încântată!

Vă iubesc românii mei dragi!

aDa nemescu

Activitatea Recentă

Utilizatorului aDa nemescu îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Geometria memoriei (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 5 minute în urmă
Utilizatorului aDa nemescu îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Pseudo pastel (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 5 minute în urmă
Utilizatorului aDa nemescu îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Geometria memoriei (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 5 minute în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Geometria memoriei (audio) a utilizatorului Florin Alexandru Stana
cu 15 minute în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Geometria memoriei (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 17 minute în urmă
Aurel Conțu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Dragoste la mâna a doua ( roman – foileton, mai 2019, Piatra Neamț) a utilizatorului Aurel Conțu
cu 21 minute în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Pseudo pastel (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 33 minute în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Pseudo pastel (audio) a utilizatorului Florin Alexandru Stana
cu 33 minute în urmă
Postări de log efectuate de Florin Alexandru Stana
cu 45 minute în urmă
Utilizatorului Denisa Mary îi place postarea pe blog Vivarium a lui Eugen Serea
cu 52 minute în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog Dragoste la mâna a doua ( roman – foileton, mai 2019, Piatra Neamț) a lui Aurel Conțu
cu 53 minute în urmă
Postare de log efectuată de Aurel Conțu
cu 4 ore în urmă
Mihai Batog-Bujeniţă a contribuit cu răspunsuri la discuţia NU CĂUTA IUBIREA... VINE SINGURĂ! a utilizatorului Mihai Batog-Bujeniţă în grupul Salonul UMORULUI
cu 5 ore în urmă
Lui Victor Bivolu i-a plăcut discuţia CULTURĂ PRIN MEDALISTICĂ – GEORGE EMIL PALADE a lui Victor Bivolu
cu 7 ore în urmă
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia CULTURĂ PRIN MEDALISTICĂ – GEORGE EMIL PALADE a utilizatorului Victor Bivolu în grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 7 ore în urmă
Victor Bivolu a adăugat 2 discuţii la grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 7 ore în urmă