cum se poate scrie 4 în 5?

1. studenții la medicină au răspuns: asta-i o glumă!
  2. studenții din cercetare au răspuns: imposibil!
  3. studenții la management au răspuns: nu am găsit soluția!
  4. studenții la inginerie au răspuns: ...

Aștept răspunsul vostru...

Imagini pentru 4 în 5

Vizualizări: 56

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Tinere! .... căci te văd june

un imberb cu chef de joacă

ai pretenţii mult prea mari - 

crezi că poţi pluti pe apă!

Cauţi pricini prin vecini

îţi prinzi haine-n mărăcini...

Tu nu vezi că tulburi păci?

apoi plângi ca mâţa-n crăci   :))

Eu ţi-am spus doar două-n trei...

tu scrii 4 în 5, dacă vrei

dar , rog, fără gălăgie

nu-mi place nici  mie!

(uite, ţi-am scris poezie!)

ei bine, Tomi e cu ochii pe tine!

În română: patru - în cinci litere :)

În engleză: F(IV)E - dacă ştii limba engleză :)

Un inginer nu trebuie să ştie neapărat răspunsul dacă ştie unde să caute, Google e la îndemână. :)))

El e Google, Mihaela!

Ada, să-ți trăiască şi să te bucuri de el! :))

:))  să ne trăiască, să ne bucurăm!

de n-ar fi zâmbetul, mai că ne-am prăpădi

esenţa vieţii e-n credinţă şi copii!

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite mâine

Activitatea Recentă

Utilizatorului Mircea Florin Caracas îi place postarea pe blog vacanță la Galeș a lui FLOARE ARBORE
cu 3 ore în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog vacanță la Galeș a utilizatorului FLOARE ARBORE
cu 3 ore în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Până să mă trezesc a utilizatorului zadic ioana
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mircea Florin Caracas îi place postarea pe blog Până să mă trezesc a lui zadic ioana
cu 3 ore în urmă

Redactor
Lui Georgeta Șalgău i-a plăcut discuţia A apărut revista nr.5 AC a lui Lilioara Macovei
cu 4 ore în urmă

Redactor
zadic ioana a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Până să mă trezesc a utilizatorului zadic ioana
cu 5 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog BASM POLITICALY CORRECT a utilizatorului Mihai Batog-Bujeniţă
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog BASM POLITICALY CORRECT a lui Mihai Batog-Bujeniţă
cu 6 ore în urmă
Mihai Batog-Bujeniţă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog FONFLEURI a utilizatorului Mihai Batog-Bujeniţă
cu 6 ore în urmă
Mihai Batog-Bujeniţă a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog PRIN LUMEA LARGĂ a utilizatorului Mihai Batog-Bujeniţă
cu 6 ore în urmă
Mihai Batog-Bujeniţă a contribuit cu răspunsuri la discuţia NEMURIRE PARŢIALĂ a utilizatorului Mihai Batog-Bujeniţă în grupul Salonul UMORULUI
cu 6 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog PRIN LUMEA LARGĂ a utilizatorului Mihai Batog-Bujeniţă
cu 6 ore în urmă

Insignă

Se încarcă...