Lectură plăcută, dragi prieteni!

https://en.calameo.com/read/0027325899e37af2fe6b4

Vizualizări: 126

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Antologia se găseşte şi pe raft.

Lectură plăcută!

Mulțumesc, dragă Lilioara!

Am răsfoit paginile antologiei, 

O descopăr frumos întocmită, 

Plină de culoare și diversificată,

Generoasă prin tematică și dragă îmi este

cuprinzând creațiile tuturor prietenilor talentati. Mulțumesc nespus că nu m-ai uitat!

Tuturor felicitări, 

Ție in special, mulțumiri și felicitări!

Ar fi o minune să o avem și tipărită!

Prețuire!

Adevărată bijuterie, stimată doamnă Lilioara Mcovei! Sincere felicitări!

Mulţumesc foarte mult, stimate domn!

Vă doresc şedere lungă la noi, pe acest site frumos şi cu oameni deosebiţi!

Trebuie sa plec dar in graba va scriu cat ma bucur si ma minunez de cate surprize ne oferiti! Felicitari tuturor, e minunata iar pentru dumneavoastra, sa ne traiti doamna Lilioara, cu sanatate si multa putere de munca, inspiratie, sa va puteti continua toate planurile de viitor!

Getuţa, mulţumesc tare mult! Eu cred că ai fost prima persoană care ai citit antologia şi revista. eşti entuziasmată de ceea ce facem aici şi asta mă bucură foarte mult. poate molipsim şi pe alţii...

Spor şi inspiraţie!

"Trăiască naţia!  este salutul lui Eminescu când întâlnea prieteni.

Adevărat şi spus din suflet.

Mulţumiri şi Doamne ajută!

Iar prietenii cand il intalneau i-o luau inainte salutandu-l "Traiasca  natia!"  razand iar poetul raspundea "Sus cu dansa!"

Ada, toate mulţumirile mele pentră că mi-ai permis -cum am mai făcut- să-ţi ,,fur" frumoasele creaţii pentru a înfrumuseţa antologia! Este sincerul şi modestul nostru omagiu adus Marelui Eminescu şi Zilei Culturii Naţionale.

Mulţumesc foarte mult!

Felicitări Lilioară, pentru încă un proiect frumos realizat cu pricepere și dăruire.

Felicitări tuturor creatorilor de frumos care au participat cu creațiile lor 

Mulțumesc frumos pentru onoarea de a fi părtașă la acest minunat omagiu dedicat poetului nepereche Mihai Eminescu .

Activitatea Recentă

Postare de log efectuată de Aurel Conțu
cu 1 oră în urmă
Postări de log efectuate de FLOARE ARBORE
încă 1...
cu 2 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog CAPITOLUL XII. O CĂLĂTORIE INIȚIATICĂ  ASUPRA BĂTRÂNEȚII a utilizatorului Mircea Florin Caracas
cu 2 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Glossa a utilizatorului Ionita Corina Claudia
cu 3 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Despre un suflet nou a utilizatorului CRistian Pop
cu 3 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog LUNA PLINĂ ÎN SCORPION a utilizatorului Maria-Ileana Tănase
cu 3 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog faptul divers a utilizatorului FLOARE ARBORE
cu 3 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog poem liturgic a utilizatorului FLOARE ARBORE
cu 3 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog confesiune a utilizatorului FLOARE ARBORE
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog Despre un suflet nou a lui CRistian Pop
cu 5 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Despre un suflet nou a utilizatorului CRistian Pop
cu 5 ore în urmă
Lui Zarra i-a plăcut discuţia Citate de Jodi Lynn Picoult (n. 19 mai 1967) - scriitoare americană a lui Pop Dorina
cu 6 ore în urmă
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Lanţul catrenelor umoristice a utilizatorului BIDULESCU CONSTANTIN în grupul Salonul UMORULUI
cu 7 ore în urmă
Postare de log efectuată de CRistian Pop
cu 8 ore în urmă
Utilizatorului Maria-Ileana Tănase îi place postarea pe blog Eon a lui Eugen Serea
cu 10 ore în urmă
Utilizatorului Maria-Ileana Tănase îi place postarea pe blog faptul divers a lui FLOARE ARBORE
cu 10 ore în urmă
Maria-Ileana Tănase a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog faptul divers a utilizatorului FLOARE ARBORE
cu 10 ore în urmă
Utilizatorului Maria-Ileana Tănase îi place postarea pe blog CAPITOLUL XII. O CĂLĂTORIE INIȚIATICĂ  ASUPRA BĂTRÂNEȚII a lui Mircea Florin Caracas
cu 10 ore în urmă
Maria-Ileana Tănase a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog CAPITOLUL XII. O CĂLĂTORIE INIȚIATICĂ  ASUPRA BĂTRÂNEȚII a utilizatorului Mircea Florin Caracas
cu 10 ore în urmă
Postare de log efectuată de Maria-Ileana Tănase
cu 11 ore în urmă