Discuţiile lui Pop Dorina (6,295)

Discuţii care au primit răspuns (134) Răspunsuri Activitatea Recentă

" "

Pop Dorina a răspuns Mar 1 lui Primăvară frumoasă!

3 Mar 1
Răspunsul lui Mircea Florin Caracas

"Îți mulțumesc, dragă Eugen, pentru atenția cu care ai citit textul. Am corectat greș…"

Pop Dorina a răspuns Feb 18 lui O vacanță în... război

2 Feb 18
Răspunsul lui Pop Dorina

"Cu o ușoară întârziere, țin să vă mulțumesc pentru lectură și promovare domnule Adri…"

Pop Dorina a răspuns Dec 19, 2018 lui Surâsul de pe chipul iertării

4 Dec 19, 2018
Răspunsul lui Pop Dorina

"Admir munca depusă de tine, dragă Lilioara, pentru reușita acestei antologii. Îți m…"

Pop Dorina a răspuns Dec 1, 2018 lui Antologia ROMÂNIA MEA DE DOR

15 Dec 26, 2018
Răspunsul lui Lilioara Macovei

"Eu îți mulțumesc, dragă Lilioara, pentru lectură și promovare."

Pop Dorina a răspuns Nov 4, 2018 lui Surâsul de pe chipul iertării

4 Dec 19, 2018
Răspunsul lui Pop Dorina

"Pot spune că astăzi mi-am finalizat tema în ceea ce privește „Centenarul”."

Pop Dorina a răspuns Oct 21, 2018 lui Centenarul

2 Oct 21, 2018

"                     Felicitări, dragă Lilioara!"

Pop Dorina a răspuns Oct 3, 2018 lui Revista nr.36

28 Oct 6, 2018

"Voi răspunde prezent, ca și-n anii precedenți. Vă mulțumesc pentru informare. Să ne-…"

Pop Dorina a răspuns Oct 1, 2018 lui „Romeo şi Julieta la Mizil”-XII

2 Oct 1, 2018
Răspunsul lui Pop Dorina

"                Felicitări, dragă Lilioara!"

Pop Dorina a răspuns Aug 30, 2018 lui Ziua Limbii Române 2018

28 Sep 22, 2018

"Am lecturat cu drag, descoperindu-ți totodată și talentul de prozatoare. Felicitări…"

Pop Dorina a răspuns Aug 9, 2018 lui Nicolae Scheianu – „pietre din(tr-un) potop” de cuvinte

14 Aug 11, 2018
Răspunsul lui Adrian Scriminţ

Activitatea Recentă

aDa nemescu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Sâmbure amar a utilizatorului aDa nemescu
cu 45 minute în urmă
aDa nemescu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Sâmbure amar a utilizatorului aDa nemescu
cu 46 minute în urmă
Utilizatorului aDa nemescu îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Geometria memoriei (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 53 minute în urmă
Utilizatorului aDa nemescu îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Pseudo pastel (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 53 minute în urmă
Utilizatorului aDa nemescu îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Geometria memoriei (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 53 minute în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Geometria memoriei (audio) a utilizatorului Florin Alexandru Stana
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Geometria memoriei (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 1 oră în urmă
Aurel Conțu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Dragoste la mâna a doua ( roman – foileton, mai 2019, Piatra Neamț) a utilizatorului Aurel Conțu
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Pseudo pastel (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 1 oră în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Mihai Katin - Pseudo pastel (audio) a utilizatorului Florin Alexandru Stana
cu 1 oră în urmă
Postări de log efectuate de Florin Alexandru Stana
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Denisa Mary îi place postarea pe blog Vivarium a lui Eugen Serea
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog Dragoste la mâna a doua ( roman – foileton, mai 2019, Piatra Neamț) a lui Aurel Conțu
cu 1 oră în urmă
Postare de log efectuată de Aurel Conțu
cu 5 ore în urmă
Mihai Batog-Bujeniţă a contribuit cu răspunsuri la discuţia NU CĂUTA IUBIREA... VINE SINGURĂ! a utilizatorului Mihai Batog-Bujeniţă în grupul Salonul UMORULUI
cu 6 ore în urmă
Lui Victor Bivolu i-a plăcut discuţia CULTURĂ PRIN MEDALISTICĂ – GEORGE EMIL PALADE a lui Victor Bivolu
cu 7 ore în urmă