Discuţiile lui Florin Alexandru Stana (210)

Discuţii care au primit răspuns (1) Răspunsuri Activitatea Recentă

fondator

"Ești frumoasă, Ilenuță! Știi? Ești foarte frumoasă! "

Florin Alexandru Stana a răspuns Aug 27 lui Să plang? Să râd?

10 Aug 28
Răspunsul lui Rodica N Cernea

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

Activitatea Recentă

Redactor
zadic ioana a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lasă-mi... a utilizatorului zadic ioana
cu 13 minute în urmă

Redactor
zadic ioana a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Lasă-mi... a utilizatorului zadic ioana
cu 13 minute în urmă
Postare de log efectuată de Costel Zăgan
cu 26 minute în urmă

Administrator
Postare de log efectuată de Florin Alexandru Stana
cu 1 oră în urmă
Lui Victor Bivolu i-a plăcut discuţia FARMECUL CARTOFILIEI – MEMORIA CĂRȚI POȘTALE – LOCALITATEA BOZOVICI a lui Victor Bivolu
cu 2 ore în urmă
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia FARMECUL CARTOFILIEI – MEMORIA CĂRȚI POȘTALE – LOCALITATEA BOZOVICI a utilizatorului Victor Bivolu în grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 2 ore în urmă
Victor Bivolu a adăugat 2 discuţii la grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 2 ore în urmă
Lui Victor Bivolu i-a plăcut discuţia CULTURĂ PRIN MEDALISTICĂ – ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ȘTEFAN LUCHIAN” DIN MOINEȘTI a lui Victor Bivolu
cu 3 ore în urmă
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia CULTURĂ PRIN MEDALISTICĂ – ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ȘTEFAN LUCHIAN” DIN MOINEȘTI a utilizatorului Victor Bivolu în grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog Lasă-mi... a lui zadic ioana
cu 5 ore în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog puterea luminii a lui FLOARE ARBORE
cu 5 ore în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog cântă-mi dor a utilizatorului Rodica N Cernea
cu 5 ore în urmă

Insignă

Se încarcă...