Discuţiile lui Viorel Croitoru (150)

Discuţii care au primit răspuns (23) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Inedită scriere, faină idee, bine scris! Felicitări!"

Viorel Croitoru a răspuns Ian 20 lui EROAREA

5 Ian 26
Răspunsul lui mihai katin

"Cum faci tu Lilioară de ești mereu o minune? Te felicit din toată inima! Mulțumim pe…"

Viorel Croitoru a răspuns Ian 17 lui Antologia DOR DE EMINESCU

19 Ian 17
Răspunsul lui Lilioara Macovei

"Am lipsit de-aici o vreme, Voi ați scris, ați publicat, E frumos... e minunat! Cu ad…"

Viorel Croitoru a răspuns Ian 11 lui Revista nr.37

15 Ian 12
Răspunsul lui Veronica Serban

"Un suflet mare a făcut iar o minune și a scos o antologie minunată! Felicitări fată…"

Viorel Croitoru a răspuns Dec 5, 2018 lui Antologia ROMÂNIA MEA DE DOR

15 Dec 26, 2018

"Îcă mai sunt ingineri, profesori care sunt pe ”picior de plecare” și nu din cauza ți…"

Viorel Croitoru a răspuns Nov 14, 2018 lui Domn' profesor

15 Dec 3, 2018
Răspunsul lui Panzariu Andreea Geanina

"Dragă Lilioară Hărnicuță, iară Ai ”tras” singurică! Faină e... de pică! Vreau să-ți…"

Viorel Croitoru a răspuns Oct 2, 2018 lui Revista nr.36

28 Oct 6, 2018

"A ieșit minunată! Felicitări! Bănuiesc că ai ”tras” la ea cu foarte puțin ajutor...…"

Viorel Croitoru a răspuns Aug 31, 2018 lui Ziua Limbii Române 2018

28 Sep 22, 2018

"Senzații de copil, amintiri minunat redate, locuri... N-ai văzut tu, dar eram acolo…"

Viorel Croitoru a răspuns Feb 27, 2018 lui Felie de lubeniţă

8 Feb 27, 2018
Răspunsul lui Caleopi Efrem

"S-a oprit muzica, s-au dat jos măștile, ambalajele pompoase ale multor poezii și...…"

Viorel Croitoru a răspuns Oct 8, 2017 lui Emoţia şi mesajul poeziei în raport cu stilistica şi prozodia

10 Oct 20, 2017
Răspunsul lui Florin T. Roman

"Felicitări! Îmi plac mult poveștile, dacă au ceva suflet printre rânduri! Când dau d…"

Viorel Croitoru a răspuns Sep 9, 2017 lui DESENE cu SE(CRETE)

15 Sep 23, 2017
Răspunsul lui Claudia Elena Peter

Activitatea Recentă

aDa nemescu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Alint a utilizatorului aDa nemescu
cu 19 minute în urmă
aDa nemescu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Însingurare a utilizatorului aDa nemescu
cu 33 minute în urmă
aDa nemescu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Socot în clipe argintul unei stele a utilizatorului aDa nemescu
cu 1 oră în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog CAPITOLUL XIV. SĂ  ÎMBĂTRÂNIM  FRUMOS. a utilizatorului Mircea Florin Caracas
cu 1 oră în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog CAPITOLUL XIV. SĂ  ÎMBĂTRÂNIM  FRUMOS. a utilizatorului Mircea Florin Caracas
cu 1 oră în urmă
Postare de log efectuată de Mircea Florin Caracas
cu 2 ore în urmă
Lui Victor Bivolu i-a plăcut discuţia ISTORIE MILITARĂ – ARMA TOPOGRAFIE MILITARĂ ROMÂNĂ a lui Victor Bivolu
cu 2 ore în urmă
Victor Bivolu a adăugat 3 discuţii la grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 2 ore în urmă
Lui Victor Bivolu i-a plăcut discuţia FARMECUL CARTOFILIEI – MEMORIA CĂRȚII POȘTALE – SANATORIUL MOROENI a lui Victor Bivolu
cu 2 ore în urmă
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia FARMECUL CARTOFILIEI – MEMORIA CĂRȚII POȘTALE – SANATORIUL MOROENI a utilizatorului Victor Bivolu în grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 2 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog la școala vieții (rondel) a utilizatorului FLOARE ARBORE
cu 2 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog la școala vieții (rondel) a utilizatorului FLOARE ARBORE
cu 2 ore în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mea Culpa a utilizatorului Eugen Serea
cu 5 ore în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mea Culpa a utilizatorului Eugen Serea
cu 5 ore în urmă
cu 5 ore în urmă
cu 5 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Socot în clipe argintul unei stele a utilizatorului aDa nemescu
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Lilioara Macovei îi place postarea pe blog CAPITOLUL XIV. SĂ  ÎMBĂTRÂNIM  FRUMOS. a lui Mircea Florin Caracas
cu 6 ore în urmă
Lilioara Macovei a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog CAPITOLUL XIV. SĂ  ÎMBĂTRÂNIM  FRUMOS. a utilizatorului Mircea Florin Caracas
cu 6 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mea Culpa a utilizatorului Eugen Serea
cu 6 ore în urmă