Discuţiile lui Lilioara Macovei (1,191)

Discuţii care au primit răspuns (12) Răspunsuri Activitatea Recentă

Administrator

"Sublim, superb şi nemaipomenit."

Lilioara Macovei a răspuns Vineri lui Festivitate

3 ieri
Răspunsul lui Mihaela Suciu

"Cu tot dragul. "

Lilioara Macovei a răspuns Apr 28, 2017 lui

chiar acum

"Asa trebuia să fie, un imprevizibil al unui text scris cu inima si dictat de amintir…"

Lilioara Macovei a răspuns Apr 28, 2017 lui

chiar acum

"Încearcă, te rog, măcar un episod!"

Lilioara Macovei a răspuns Mai 9, 2016 lui

chiar acum

"Ce frumos ne-ai dus pe tărâmul minunat al iubirii. Ce să facă omenirea fără iubire?…"

Lilioara Macovei a răspuns Oct 26, 2015 lui

chiar acum

"Eu asa cred... Continuă, te rog!"

Lilioara Macovei a răspuns Sep 8, 2015 lui

chiar acum

"Da, este inutil să spun iar, că mă facinezi. Mă faci curioasă, mă încânţi cu stilul…"

Lilioara Macovei a răspuns Sep 7, 2015 lui

chiar acum

"Simt un parcurs al povestirii foarte interesant. Spuneai cândva că... cineva avea o…"

Lilioara Macovei a răspuns Sep 3, 2015 lui

chiar acum

"E lena, scrie tu romanul acesta şi-ţi promit, aşa cum mă pricep, să-ţi fac prefaţa.…"

Lilioara Macovei a răspuns Sep 2, 2015 lui

chiar acum

"Nu pot să spun că m-ai surprins, pentru că aşa cum mânuieşti condeiul în ale poeziei…"

Lilioara Macovei a răspuns Sep 2, 2015 lui

chiar acum

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

Activitatea Recentă

Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog E iar Lună plină a utilizatorului Eugen Serea
cu 48 minute în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog E iar Lună plină a utilizatorului Eugen Serea
cu 51 minute în urmă
cu 56 minute în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog E iar Lună plină a utilizatorului Eugen Serea
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Mircea Florin Caracas îi place postarea pe blog E iar Lună plină a lui Eugen Serea
cu 1 oră în urmă

Administrator
Utilizatorului BIDULESCU CONSTANTIN îi place postarea pe blog E iar Lună plină a lui Eugen Serea
cu 1 oră în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nu-mi fac iluzii a utilizatorului Eugen Serea
cu 1 oră în urmă
cu 1 oră în urmă
cu 1 oră în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog marea a utilizatorului Rodica N Cernea
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog marea a lui Rodica N Cernea
cu 2 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nu-mi fac iluzii a utilizatorului Eugen Serea
cu 2 ore în urmă

Insignă

Se încarcă...