Discuţiile lui dumitru ichim (302)

Discuţii care au primit răspuns (8) Răspunsuri Activitatea Recentă

"am înțeles binecuvântări și un weekend cu multe bucurii"

dumitru ichim a răspuns Iul 28, 2017 lui psalmul ce a fost cenușă

4 Iul 28, 2017
Răspunsul lui dumitru ichim

"apreciez sinceritatea dumneavoastră"

dumitru ichim a răspuns Iul 28, 2017 lui psalmul ce a fost cenușă

4 Iul 28, 2017
Răspunsul lui dumitru ichim

"mulțumesc pentru ajutor! acum cred că m-ați învățat cum să postez. la revedere "

dumitru ichim a răspuns Iul 19, 2017 lui poezie

6 Aug 5, 2017
Răspunsul lui constantinescu rodica

"cine vrea să mă învețe cum să postez? mitrelichim@gmail.com mulțumesc ps Am parc…"

dumitru ichim a răspuns Iul 19, 2017 lui poezie

6 Aug 5, 2017
Răspunsul lui constantinescu rodica

""

dumitru ichim a răspuns Oct 26, 2015 lui

chiar acum

""

dumitru ichim a răspuns Iun 19, 2015 lui Visul prevestitor al măicuţei Antonia (Războiul în amintiri moştenite)

11 Iun 19, 2015
Răspunsul lui Gheorghe Pârlea

"Ce rău îmi pare că nu știu cum să dau o peniță de aur celor care o merită "

dumitru ichim a răspuns Mai 26, 2014 lui Muguri de lumină

29 Mai 26, 2014
Răspunsul lui Danaela

"interesant."

dumitru ichim a răspuns Mai 12, 2014 lui Muguri de lumină

29 Mai 26, 2014
Răspunsul lui Danaela

Activitatea Recentă

aDa nemescu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Alint a utilizatorului aDa nemescu
cu 25 minute în urmă
aDa nemescu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Însingurare a utilizatorului aDa nemescu
cu 39 minute în urmă
aDa nemescu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Socot în clipe argintul unei stele a utilizatorului aDa nemescu
cu 1 oră în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog CAPITOLUL XIV. SĂ  ÎMBĂTRÂNIM  FRUMOS. a utilizatorului Mircea Florin Caracas
cu 2 ore în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog CAPITOLUL XIV. SĂ  ÎMBĂTRÂNIM  FRUMOS. a utilizatorului Mircea Florin Caracas
cu 2 ore în urmă
Postare de log efectuată de Mircea Florin Caracas
cu 2 ore în urmă
Lui Victor Bivolu i-a plăcut discuţia ISTORIE MILITARĂ – ARMA TOPOGRAFIE MILITARĂ ROMÂNĂ a lui Victor Bivolu
cu 2 ore în urmă
Victor Bivolu a adăugat 3 discuţii la grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 2 ore în urmă
Lui Victor Bivolu i-a plăcut discuţia FARMECUL CARTOFILIEI – MEMORIA CĂRȚII POȘTALE – SANATORIUL MOROENI a lui Victor Bivolu
cu 2 ore în urmă
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia FARMECUL CARTOFILIEI – MEMORIA CĂRȚII POȘTALE – SANATORIUL MOROENI a utilizatorului Victor Bivolu în grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 2 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog la școala vieții (rondel) a utilizatorului FLOARE ARBORE
cu 2 ore în urmă
FLOARE ARBORE a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog la școala vieții (rondel) a utilizatorului FLOARE ARBORE
cu 2 ore în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mea Culpa a utilizatorului Eugen Serea
cu 5 ore în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mea Culpa a utilizatorului Eugen Serea
cu 5 ore în urmă
cu 5 ore în urmă
cu 5 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Socot în clipe argintul unei stele a utilizatorului aDa nemescu
cu 6 ore în urmă
Utilizatorului Lilioara Macovei îi place postarea pe blog CAPITOLUL XIV. SĂ  ÎMBĂTRÂNIM  FRUMOS. a lui Mircea Florin Caracas
cu 6 ore în urmă
Lilioara Macovei a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog CAPITOLUL XIV. SĂ  ÎMBĂTRÂNIM  FRUMOS. a utilizatorului Mircea Florin Caracas
cu 6 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Mea Culpa a utilizatorului Eugen Serea
cu 6 ore în urmă