Discuţiile lui aDa nemescu (590)

Discuţii care au primit răspuns (47) Răspunsuri Activitatea Recentă

"merci BMM :))"

aDa nemescu a răspuns Aug 28, 2015 lui

chiar acum

"Claudia Elena, multumesc mult pentru trecere şi apreciere, povestea va continua...su…"

aDa nemescu a răspuns Aug 28, 2015 lui

chiar acum

"Angi, multumesc pentru citire, like, mi-e dor de tine"

aDa nemescu a răspuns Aug 26, 2015 lui

chiar acum

"Am crezut initial că este un amplu comentariu la povestea mea...apoi l-am găsit aici…"

chiar acum

"recunosc m-aţi surprins d-le Boris! dacă m-aţi vedea am nu numai ochii verzi ci bulb…"

chiar acum

"masca şi eşarfa verde - este un proiect timid pentru o poveste pe care mi-aş dori-o…"

aDa nemescu a răspuns Aug 24, 2015 lui

chiar acum

"recunosc, vehemenţa din titlu, m-a atras! nu văd  de ce să fie şters, oricum cei car…"

aDa nemescu a răspuns Iul 23, 2015 lui

chiar acum

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite mâine

Activitatea Recentă

Redactor
Postare de log efectuată de zadic ioana
cu 3 ore în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Cercul sărac a utilizatorului Alexandru-Valentin Petrea
cu 7 ore în urmă
Postări de log efectuate de Mircea Florin Caracas
cu 7 ore în urmă
Postări de log efectuate de Alexandru-Valentin Petrea
încă 2...
cu 8 ore în urmă

Administrator
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Lanţul catrenelor umoristice a utilizatorului BIDULESCU CONSTANTIN în grupul Salonul UMORULUI
cu 9 ore în urmă

Administrator
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Lanţul catrenelor umoristice a utilizatorului BIDULESCU CONSTANTIN în grupul Salonul UMORULUI
cu 9 ore în urmă

Administrator
cu 9 ore în urmă
ELENA AGIU-NEACSU a contribuit cu răspunsuri la discuţia Lanţul catrenelor umoristice a utilizatorului BIDULESCU CONSTANTIN în grupul Salonul UMORULUI
cu 10 ore în urmă

Redactor
zadic ioana a contribuit cu răspunsuri la discuţia Copii și toamnă a utilizatorului zadic ioana în grupul SALONUL CASTELUL FERMECAT
cu 10 ore în urmă

Redactor
zadic ioana a contribuit cu răspunsuri la discuţia Copii și toamnă a utilizatorului zadic ioana în grupul SALONUL CASTELUL FERMECAT
cu 10 ore în urmă

Administrator
Postare de log efectuată de Florin Alexandru Stana
cu 10 ore în urmă

Administrator
BIDULESCU CONSTANTIN a adăugat o discuţie la grupul
cu 10 ore în urmă

Insignă

Se încarcă...