Discuţiile lui aDa nemescu (638)

Discuţii care au primit răspuns (62) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Cei cu chelie, nici măcar! sau hai să-i spunem  - calviţie dar nu-i lucrul cel mai g…"

aDa nemescu a răspuns Aug 15, 2019 lui Ea și el

2 Aug 15, 2019
Răspunsul lui aDa nemescu

"Sunt onorată! Comentariul primit şi amintirile mă înfioară! mulţumiri, cu prietenie…"

aDa nemescu a răspuns Iun 19, 2017 lui

chiar acum

"Lilioară, amintirile nu ni le poate lua nimeni! Pe cărările unei amintiri uneori e p…"

aDa nemescu a răspuns Apr 28, 2017 lui

chiar acum

" pentru cititorii mei.... "

aDa nemescu a răspuns Apr 28, 2017 lui

chiar acum

""

aDa nemescu a răspuns Apr 27, 2017 lui

chiar acum

"Dragii mei! Mesaru Cornelia-Ecaterina Viorel Croitoru  Mircea Florin Caracas Tirel G…"

aDa nemescu a răspuns Apr 27, 2017 lui

chiar acum

""

aDa nemescu a răspuns Apr 26, 2017 lui

chiar acum

"Vio, draga mea! mi-ai parfumat dimineaţa asta, mi-ai îndulcit şI ultimul amar, un fe…"

aDa nemescu a răspuns Dec 9, 2016 lui

chiar acum

"Agafia, prezenţa ta mă obligă să termin acest mic proiect, iar dl. Muntean e neobosi…"

aDa nemescu a răspuns Aug 5, 2016 lui

chiar acum

"Viorel Croitoru Doamne ce frumos îmi scrii! dacă citeşti restul, poate înţelegi! ma…"

aDa nemescu a răspuns Aug 4, 2016 lui

chiar acum

Pentru suflet

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Activitatea Recentă

Catalina Besliu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Cătălina Beșliu -despre a arde... oare? (audio) a utilizatorului Florin Alexandru Stana
cu 13 minute în urmă
Utilizatorului Catalina Besliu îi place postarea pe blog Frumoșii nebuni ai poeziei - Cătălina Beșliu -despre a arde... oare? (audio) a lui Florin Alexandru Stana
cu 15 minute în urmă
Catalina Besliu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Și fără teamă tot așa.... a utilizatorului Catalina Besliu
cu 20 minute în urmă
Catalina Besliu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog despre a arde...oare? a utilizatorului Catalina Besliu
cu 23 minute în urmă
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Lanţul catrenelor umoristice a utilizatorului BIDULESCU CONSTANTIN în grupul Salonul UMORULUI
cu 2 ore în urmă
ELENA AGIU-NEACSU a contribuit cu răspunsuri la discuţia Lanţul catrenelor umoristice a utilizatorului BIDULESCU CONSTANTIN în grupul Salonul UMORULUI
cu 3 ore în urmă
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Lanţul catrenelor umoristice a utilizatorului BIDULESCU CONSTANTIN în grupul Salonul UMORULUI
cu 3 ore în urmă
Utilizatorului Cristi B îi place postarea pe blog Fiorul a lui BOGDANA ELENA SIMIONESCU
cu 7 ore în urmă
Postare de log efectuată de Cristi B
cu 7 ore în urmă
Utilizatorului Cristi B îi place postarea pe blog despre a arde...oare? a lui Catalina Besliu
cu 7 ore în urmă
aDa nemescu a contribuit cu răspunsuri la discuţia Constantin Brâncuși, sculptorul sufletului românesc a utilizatorului Lilioara Macovei
cu 7 ore în urmă
Postare de log efectuată de BOGDANA ELENA SIMIONESCU
cu 7 ore în urmă
Mircea Florin Caracas a contribuit cu răspunsuri la discuţia 23 februarie "CONCURSUL SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA!" a utilizatorului Victor Bivolu în grupul SALONUL CONCURSURILOR
cu 8 ore în urmă
Pop Dorina a contribuit cu răspunsuri la discuţia 23 februarie "CONCURSUL SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA!" a utilizatorului Victor Bivolu în grupul SALONUL CONCURSURILOR
cu 9 ore în urmă
Lui Pop Dorina i-a plăcut discuţia 23 februarie "CONCURSUL SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA!" a lui Victor Bivolu
cu 9 ore în urmă
Utilizatorului Syl Vyo Aury îi place postarea pe blog paradisul de iubire a lui FLOARE ARBORE
cu 10 ore în urmă
Utilizatorului Syl Vyo Aury îi place postarea pe blog Atât între patru pereți prietenii mei a lui Costel Zăgan
cu 10 ore în urmă
Utilizatorului Syl Vyo Aury îi place postarea pe blog Ivo(continuare-penultima parte) a lui mihai katin
cu 10 ore în urmă
Syl Vyo Aury a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Ivo(continuare-penultima parte) a utilizatorului mihai katin
cu 10 ore în urmă
Postare de log efectuată de Costel Zăgan
cu 10 ore în urmă

Insignă

Se încarcă...