Discuţiile lui aDa nemescu (601)

Discuţii care au primit răspuns (47) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Am răsfoit din noi revista, uluitoare ! Remarc în special  participarea copiilor cu…"

aDa nemescu a răspuns Oct 14 lui Artă şi candoare

5 Luni
Răspunsul lui Mircea Florin Caracas

"Felicitări Lilioara, tuturor autorilor! gânduri bune ! Ada Nemescu"

aDa nemescu a răspuns Sep 29 lui Revista nr.40

2 Sep 29
Răspunsul lui aDa nemescu

"mireasă sub acoperire noroc că albul o trădează râzi până-ţi ieşi din fire dacă pose…"

aDa nemescu a răspuns Sep 18 lui Să ne amuzăm

7 Sep 23
Răspunsul lui Adrian Scriminţ

"Sunt surprinsă (aşa cum spunea şi dl. Bidulescu...) de puterea de muncă, de bunătate…"

aDa nemescu a răspuns Aug 28 lui Antologia ,,Limba noastră, dulce grai"

5 Aug 29
Răspunsul lui Lilioara Macovei

fondator

"Da, viața e o scumpă! Să nu generalizăm, sunt și  pensionari care își ajută urmașii,…"

aDa nemescu a răspuns Aug 24 lui Râs? Plâns...

8 Sep 16
Răspunsul lui ELENA AGIU-NEACSU

fondator

"Cei cu chelie, nici măcar! sau hai să-i spunem  - calviţie dar nu-i lucrul cel mai g…"

aDa nemescu a răspuns Aug 15 lui Ea și el

2 Aug 15
Răspunsul lui aDa nemescu

"Sunt onorată! Comentariul primit şi amintirile mă înfioară! mulţumiri, cu prietenie…"

aDa nemescu a răspuns Iun 19, 2017 lui

chiar acum

"Lilioară, amintirile nu ni le poate lua nimeni! Pe cărările unei amintiri uneori e p…"

aDa nemescu a răspuns Apr 28, 2017 lui

chiar acum

" pentru cititorii mei.... "

aDa nemescu a răspuns Apr 28, 2017 lui

chiar acum

""

aDa nemescu a răspuns Apr 27, 2017 lui

chiar acum

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

Activitatea Recentă

Postare de log efectuată de Costel Zăgan
cu 7 minute în urmă

Administrator
Postare de log efectuată de Florin Alexandru Stana
cu 1 oră în urmă
Lui Victor Bivolu i-a plăcut discuţia FARMECUL CARTOFILIEI – MEMORIA CĂRȚI POȘTALE – LOCALITATEA BOZOVICI a lui Victor Bivolu
cu 2 ore în urmă
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia FARMECUL CARTOFILIEI – MEMORIA CĂRȚI POȘTALE – LOCALITATEA BOZOVICI a utilizatorului Victor Bivolu în grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 2 ore în urmă
Victor Bivolu a adăugat 2 discuţii la grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 2 ore în urmă
Lui Victor Bivolu i-a plăcut discuţia CULTURĂ PRIN MEDALISTICĂ – ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ȘTEFAN LUCHIAN” DIN MOINEȘTI a lui Victor Bivolu
cu 2 ore în urmă
Victor Bivolu a contribuit cu răspunsuri la discuţia CULTURĂ PRIN MEDALISTICĂ – ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ȘTEFAN LUCHIAN” DIN MOINEȘTI a utilizatorului Victor Bivolu în grupul SALONUL ÎNDELETNICIRILOR PLĂCUTE(HOBBY-URILOR
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog Lasă-mi... a lui zadic ioana
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog puterea luminii a lui FLOARE ARBORE
cu 4 ore în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog cântă-mi dor a utilizatorului Rodica N Cernea
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog cântă-mi dor a lui Rodica N Cernea
cu 4 ore în urmă
Utilizatorului Eugen Serea îi place postarea pe blog Poruncile nescrise -primul poem a lui mihai katin
cu 4 ore în urmă

Insignă

Se încarcă...