Discuţiile lui Mesaru Cornelia-Ecaterina (119)

Discuţii care au primit răspuns (6) Răspunsuri Activitatea Recentă

"citit-am cu emotie, mi-a placut mult, m-au cuprins fiorii, cum infloresc peste ani t…"

Mesaru Cornelia-Ecaterina a răspuns Apr 26, 2017 lui

chiar acum

"  Leganandu-ma in hamac,am citit povestea despre astrul zilei, cu drag. e mangaietoa…"

Mesaru Cornelia-Ecaterina a răspuns Sep 5, 2015 lui

chiar acum

"E lena, am citit ascultand,am recitit tremurand,spunandu-mi in gand...fascinata,…"

Mesaru Cornelia-Ecaterina a răspuns Sep 5, 2015 lui

chiar acum

"E lena , cuvintele curg ca notele muzicale pe niste portative, portativele sunt … ha…"

Mesaru Cornelia-Ecaterina a răspuns Sep 3, 2015 lui

chiar acum

"Citit si recitit, si ori de cate ori ori am facut-o am luat pentru suflet un “ceva’…"

Mesaru Cornelia-Ecaterina a răspuns Sep 2, 2015 lui

chiar acum

"Fascinanta scrierea ta in proza, E lena  Alec, astept cu sufletul la gura  continu…"

Mesaru Cornelia-Ecaterina a răspuns Aug 24, 2015 lui

chiar acum

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

Activitatea Recentă

Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog E iar Lună plină a utilizatorului Eugen Serea
cu 46 minute în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog E iar Lună plină a utilizatorului Eugen Serea
cu 48 minute în urmă
cu 54 minute în urmă
Mircea Florin Caracas a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog E iar Lună plină a utilizatorului Eugen Serea
cu 1 oră în urmă
Utilizatorului Mircea Florin Caracas îi place postarea pe blog E iar Lună plină a lui Eugen Serea
cu 1 oră în urmă

Administrator
Utilizatorului BIDULESCU CONSTANTIN îi place postarea pe blog E iar Lună plină a lui Eugen Serea
cu 1 oră în urmă
Eugen Serea a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nu-mi fac iluzii a utilizatorului Eugen Serea
cu 1 oră în urmă
cu 1 oră în urmă
cu 1 oră în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog marea a utilizatorului Rodica N Cernea
cu 2 ore în urmă
Utilizatorului Mihaela Suciu îi place postarea pe blog marea a lui Rodica N Cernea
cu 2 ore în urmă
Mihaela Suciu a adăugat comentarii în legătură cu postarea de blog Nu-mi fac iluzii a utilizatorului Eugen Serea
cu 2 ore în urmă

Insignă

Se încarcă...